szybkamasa.pl

szybkamasa.pl

Postprzez anaboc » Pt paź 18, 2019 14:06

https://szybkamasa.pl
80% odżywiania sportowego stanowią mieszanki białek - tak zwane białka. Słowo białko jest dokonywane na rosyjski jako „białko”. Często jest przynoszony z braków z prac sera, z serwatki i żadna „chemia” nie jest wyjątkowo zaangażowana w tok. W rzeczywistości białko jest „odmianą” żywności dla niemowląt. Jeśli ogólnie rzecz mając, zatem są białka z cukrami (gainer), są szybko przyswajalne białka praktycznie bez węglowodanów (izolat), są białka, które są powoli strawne (kazeina). Pozostałe 20 procent to różnego sposobie aminokwasy różnych rodzajów, suplementy na głos i różne piękne marketingowe.Odżywianie sportowe w projektowaniu sylwetki nie odgrywa tak istotnej roli, jak mówią w reklamie. To negatywna sztuczka marketingowa, która korzysta wypełnić kieszenie sprzedawców artykułów sportowych. Jeśli czytasz lub słyszysz coś takiego: „ten suplement wysadzi twoje mięśnie” lub „10 kilogramów mięśni na miesiąc”, lub „nowa superduper Amino Anabolo Mass 4000”, to rozumiesz, że potrzebują ciebie ... chcą przekazać ci śmieci. Nie obejmuje żadnych legalnych dodatków, które pracowały tak skutecznie. Po prostu nie wszystkie. Odżywianie sportowe znacznie dobro pomaga skorygować i dobrać dietę doświadczonego sportowca, są naprawdę działające rzeczy. Jednak nie wierz w bajki i wspaniałe sztuczki reklamowe. Polecam ci jak sprzedawca żywności dla sportowców.

Często widuję szczupłych facetów, którzy wierzą w kilku paczkach i mają ich szklistymi oczami, które mówią „tutaj, będę się kołysać”. Prace reklamowe.

Dla inteligentnego sportowca ich miesięczny porównaj z pewnością wystarczy na sześć miesięcy. Nadużywanie odżywiania sportowego spowoduje nieodwracalne uszkodzenie kieszeni sprzedawców i pobudzi Twoją toaletę. Nic nie spadnie z ciebie, jednak jeśli nerki są chore, potrafisz je zaszkodzić (uczciwie, należy zauważyć, że dużo kwestii nie można zorganizować z złymi nerkami). Możesz również po prostu dostać rozstrój żołądka, który nie jest w kształcie sprostać sobie z takim ładunkiem białka.

Jeśli spożywasz daleko niż 3 g białka na 1 kg masy ciała, możesz zatruć się produktami rozpadu białka i grzmotać w szpitalu. Znam nawet taki przypadek. Ale najprawdopodobniej fizycznie nie będziesz w stanie tak niewiele czytać a po prostu sprawisz, że twoje kakahi będą cenne
anaboc
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt paź 18, 2019 14:05

Postprzez » Pt paź 18, 2019 14:06

 

Powrót do Spotkania i wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: waltheof i 18 gości

cron